Płatność i dostawa

Towar wysyłamy:

Firmą kurierską DHL

KOSZT PRZESYŁKI:
System wylicza automatycznie wysyłkę na podstawie gabarytów oraz wagi przedmiotów.

Dane do przelewu (przedpłata na konto):
BNP PARIBAS 39 1750 0012 0000 0000 3885 3333
PP-H-U Lech-Mal Leszek KarskI, PRZEMYSŁOWA 3, 44-203 RYBNIK

W TYTULE przelewu prosimy wpisać: nr zamówienia oraz imię i nazwisko zamawiającego.

Zamówienie bez względu na ilość zakupionych przedmiotów wysyłane jest zawsze jedną przesyłką, o czasie trwania wysyłki klient jest na bieżąco informowany.
W przypadku złożenia zamówienia obejmującego wielu przedmiotów opłata obejmująca koszt dostawy naliczona jest tylko jeden raz.

W momencie wysyłki otrzymują Państwo mailowo nr paczki wraz z linkiem do strony, na której można śledzić jej drogę i ustalić, na jakim etapie jest jej dostarczanie do Państwa.

Przesyłki są zawsze dobrze zabezpieczone. Przed podpisaniem odbioru przesyłki proszę ją dokładnie obejrzeć i otworzyć w obecności kuriera, szczególnie jeżeli przesyłka zawiera szkło, ceramikę lub inne delikatne przedmioty. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń na zewnątrz lub wewnątrz przesyłki, proszę sporządzić w obecności kuriera protokół szkody. Ważne jest, aby protokół szkody zawierał informacje zgodne ze stanem faktycznym. Musi się na nim znaleźć dokładny opis sposobu zapakowania przesyłki wraz z wyszczególnieniem WSZYSTKICH części opakowania i opisem WSZYSTKICH zabezpieczeń towaru. Na podstawie tego dokumentu możemy rozpocząć procedury reklamacyjne.

Istnieje możliwość osobistego odbioru towaru w siedzibie firmy. Należy jednak wcześniej skontaktować się mailowo lub telefonicznie w celu ustalenia dnia i godziny odbioru.